Clas. TEMPS NOM PRENOM Dossard Catégorie CLUB
1 2:00:20 ROKITA Eric 441 V2 MELOX
2 2:08:43 GAUDION Stéphane 253 S team raid nature
3 2:009:48 ANDRIA J.Claude 392 V1  
4 2:09:59 GRUX Frederic 581 S  
5 2:11:45 BALAZARD Pascal 444 V1  
6 2:12:31 LAFAYE Céline 298 S  
7 2:13:18 BESONBES Guillaume 584 S  
8 2:14:23 PLANCHER Jérôme 277 S  
9 2:16:32 PERON Sébactien 173 S  
10 2:23:21 BADET Jérôme 274 S  
11 2:24:01 BLANC Jérôme 483 S  
12 2:25:03 MERINO Mathieu 25 S  
13 2:29:19 BENSIALI Mohamed 575 S  
14 2:31:28 MARIONNEAU Christophe 276 S  
15 2:32:46 FABRIZIO Silvetti 94 V1 E.M. Ventasso
16 2:32:54 ROUSSEL Yohann 195 S  
17 2:32:58 LE HEGARAT Sébactien 151 S  
18 2:33:03 ETIENNE Frédéric 379 S  
19 2:33:16 LEGUEN Emile 208 V2  
20 2:34:14 SOTO Jérémy 261 E Foulée orangeoise
21 2:34:37 PENNIELO Marc 166 S  
22 2:34:59 RICHARD Frédéric 323 V1 Vaucluse Aventure Evasion
23 2:35:48 PERRET Christian 210 V2  
24 2:36:02 PAINGRIS J.luc 290 V1  
25 2:36:16 GILLARD Ronan 510 S  
26 2:36:19 PEROT Cyril  492 S  
27 2:37:10 MASSON Régis 24 V1  
28 2:37:16 BRUNE Christian 405 S  
29 2:37:22 GIRAUD Christophe 528 S  
30 2:37:31 GROS Christophe 225 S  
31 2:37:43 AUSSEL P.Michel 467 V1  
32 2:37:50 LEVIS Mathieu 275 S  
33 2:38:07 DELUY  Serge 558 V2  
34 2:41:08 CAHN Régis 330 S  
35 2:41:27 DI FRENZA Dominique 101 V2  
36 2:42:11 ISCRIA Fabrice 607 S csam Nimes Garons
37 2:42:30 YOUF  Laurent 632 S  
38 2:43:07 LORIDAN Dominique 589 V2  
39 2:43:11 LE MONNIER Julien 152 S  
40 2:43:14 BONNET  Gaelle 525 E Team Salomon
41 2:43:24 MELOSI Jacques 346 V1  
42 2:43:59 ROCHE  Jean Paul  588 V2  
43 2:44:01 NURY Richard 587 S  
44 2:44:18 BENOIT  Patrice 573 S  
45 2:45:28 MARIAS Jérôme 131 S Val d'orge
46 2:45:39 PLANCHER Johann 278    
47 2:45:47 AUTHEMAN Christian 167 V1 endurance shop
48 2:46:07 BERNARD Olivier 577 V1  
49 2:47:00 GREGOIRE Gerald  446 S  
50 2:47:42 MARTINEZ Magali 58 V1  
51 2:47:45 MARIEZ Martial 49 V1 1000 pattes
52 2:48:11 GARINO Fabrice 496 S  
53 2:48:26 BILARD Nicolas 562 S  
54 2:48:29 LAVILLE Pierre 176 S spiridon dauphinois
55 2:48:35 VER Nicolas 600 S  
56 2:49:16 TORSIELLO François  374 V1  
57 2:49:27 RENAUD Dominique 283 V1  
58 2:49:55 MERMOZ Thierry 614 V1  
59 2:50:05 FLIGNY Marc 623 V1  
60 2:50:15 BESONBES Bruno 585 V1  
61 2:50:36 CONS Philippe 209 V1  
62 2:51:06 LEFEBVRE Michel 249 V1 chevaliers de cales
63 2:51:16 MAGRON Bernard 602 V2 csam Nimes Garons
64 2:51:42 CHAMBRIN J.luc 10 S  
65 2:52:21 LAUGIER Gilles 340 S  
66 2:52:42 RYSIEWICZ Colas 292 E ASPTT Valance
67 2:52:55 CEAS Anne carolin 270 S  
68 2:53:24 GERARD Vincent 192 S  
69 2:53:27 LONGERET P.Etienne 345 V1  
70 2:53:33 BEAUGIER J.René 248 S chevaliers de cales
71 2:53:43 KÔGLER Lauriane 175 S spiridon dauphinois
72 2:53:54 NEGRO Eric 112 V1 Team endurance Xtrem Plessis Rob.
73 2:55:07 DURY Stephane 586 S  
74 2:55:19 GOMEZ Jacques 302 V3 courir à St Cyr
75 2:55:27 RICHARD Francois 513 V1  
76 2:55:50 LIOGIER Jaxques 197 V2  
77 2:56:16 FERNANDEZ Georges 198 V1  
78 2:57:30 MICHOUX J.Yves 347 S  
79 2:57:33 CASO Antoine 118 V2  
80 2:58:23 BONNEFOY Michel 172 V2  
81 2:58:27 MALGRAS J.luc 266 V1  
82 2:58:32 MESSINA Jean 438 V1 MELOX
83 2:58:39 ZANI Didier 291 V1 ASPTT Valance
84 2:58:43 BACH Claude 105 V2 Team endurance Xtrem Plessis Rob.
85 2:59:15 BONNEAU J.Paul 312 V2 mollets pétillants
86 2:59:28 MOTTAY Olivier 74 S  
87 2:59:46 RICROQUE Nicolas 281 S  
88 2:59:51 THEY Steven 256 S  
89 2:59:56 COLIN J.luc 468 V1  
90 3:00:37 PROST  Claude 535 S  
91 3:00:41 JOULIN Stephane 305 V1  
92 3:00:44 GIACOMINO Gérald  246 S chevaliers de cales
93 3:00:57 CHEVAL Christophe 113 V1 Team endurance Xtrem Plessis Rob.
94 3:02:13 DAUMAS Alain 48 V1  
95 3:03:50 COLONNA J.Claude 445 S courir à St Cyr
96 3:04:23 BELHAOUANE Cathy 89 V1  
97 3:06:29 FALLOTIN Christophe 383 S  
98 3:07:33 SPITZ Patrice 422 V2  
99 3:07:40 KEUNANE Karim 564 S  
100 3:07:59 CALLENS Laurent 486 S  
101 3:08:28 GARNIER  Norbert 604 E csam Nimes Garons
102 3:08:46 RABIN Emile 539 V2  
103 3:09:01 LACAM Nadine 202 V1  
104 3:09:05 LAMY Roger 194 V2  
105 3:10:27 SARMEO Philippe 593 V1  
106 3:11:03 SEGU Agnès 369 S  
107 3:11:07 BRESSON Cyrille 23 S  
108 3:11:14 BAGOT Magalie 478 V1  
109 3:11:17 DAMIANI Philippe 301 V1 courir à St Cyr
110 3:12:17 VOULIOT Dominique 207 V1  
111 3:12:27 DUGRAND Karine 201 S  
112 3:12:40 LATOUR Laurent 501 S  
113 3:13:07 GENESTON Andre 591 V2  
114 3:13:25 MAURIZOT J.Paul 502 V2  
115 3:14:36 BERNARD Jean Louis 449 V1  
116 3:15:45 BRISA Daniel 480 S  
117 3:16:03 CANAS Manuel 475 S  
118 3:16:16 MARTINEZ Frédéric 57 V1  
119 3:16:39 ETIENNE Severine 37 S  
120 3:16:44 SACHELLO Michel 162 V3  
121 3:16:56 POINAS Philippe 80 V1  
122 3:17:18 GOMEZ Janie 303 V3 courir à St Cyr
123 3:17:46 CARTOUX Jean francois 547 V1  
124 3:18:02 CHABAUD Olivier 595 V1  
125 3:18:08 LOUBAUD J.Paul 390 V1  
126 3:18:25 MARTIN Philippe 193 S  
127 3:18:55 VOLLENWEIDER Nathalie 504 S  
128 3:19:12 RUY Stéphane 297 S  
129 3:19:34 PRAMAYON Nicolas 245 S chevaliers de cales
130 3:19:36 ONDE Sylvain 43 S  
131 3:19:39 BORONAD Richard 401 V1 Marignane
132 3:20:00 GILLY Olivier 497 S  
133 3:21:07 ALLEND Carole 191 S  
134 3:21:09 RASPE  Yves 541 S  
135 3:21:37 ALLINE Martine 219 V1  
136 3:21:50 VINCENT Patrice 631 V1  
137 3:22:14 MORI Joel 566 V1  
138 3:22:31 ROUSSEL Chantal 243 S chevaliers de cales
139 3:23:03 BARTHES Serge 460 V1  
140 3:23:06 REIGNIER Patricia 549 V2  
141 3:23:14 PUCCINI Olivier 211 S  
142 3:23:26 TISSERAND Alain 435 V1 Foulée des 7 rivières
143 3:23:31 CONDAMIN Laurent 414 V1  
144 3:23:34 GROLLAUL Sylvain 18 S  
145 3:23:36 MILLOT Fabrice 9 S  
146 3:23:46 LAFFAY Martial 320 V1 jogging club veranne
147 3:24:20 COULET Claude 160 V1  
148 3:24:54 ELDIN Jean francois 592 V1  
149 3:25:29 CROUZIER Dominique 158 V1  
150 3:25:33 DUPLAN Sandrine 608 S csam Nimes Garons
151 3:25:36 GERACE Jean Marc 520 V1  
152 3:25:43 BELIARD Remy 544 V1  
153 3:25:46 BERARD J.Christophe 485 V1  
154 3:25:50 MONTAGNOLE Philippe 299 S Rochefort
155 3:26:07 MAHFOUD Jarir 178 V1  
156 3:26:10 MAZZELLA Caroline 426 S  
157 3:26:13 MARTRA Nicole 611 V2  
158 3:26:48 COCHARD Christian 137 V2 Val d'orge
159 3:27:03 DELORME Philippe 415 V1  
160 3:27:37 VASCO Frederic 447 S  
161 3:27:42 GUENAND Willy 448 S  
162 3:28:08 ANDRIET Gilles 543 S  
163 3:28:31 GILET Cécile 40 S  
164 3:28:55 PALA Thierry 482 S  
165 3:28:59 RECORBET J. Marc 147 V2  
166 3:29:23 DUPLAN Marc 609 V1 csam Nimes Garons
167 3:29:42 GIACONETTI Jean Noel 561 V1  
168 3:30:04 LAURENT Sylvain 181 V2  
169 3:30:25 GUINTRANDY Valerie 596 S  
170 3:30:36 RITTON Monique 507 V2  
171 3:31:37 AHON Pascal 428 V1  
172 3:31:49 INSERGUET Nathalie 244 V1 chevaliers de cales
173 3:31:52 GARCIA Beatrice 538 V1  
174 3:32:22 ERRE Laurent 138 S  
175 3:33:40 VOLLET Véronique 64 S  
176 3:34:54 FLEURY  Dominique 234 V1 Armee Prostate et Menopause
177 3:36:19 NOIRET Claudy 62 V1  
178 3:36:33 VIEL Jacques 109 S Team endurance Xtrem Plessis Rob.
179 3:36:36 PONS Jacques 313 V2 mollets pétillants
180 3:36:38 CHASTEL Arnould 240 S  
181 3:36:58 BARTHES   461 V1  
182 3:37:16 LATOUR Laurent 439 V1 MELOX
183 3:37:36 BEGNIS Pascale 499 V1  
184 3:37:40 CHARLIER Christelle 311 S mollets pétillants
185 3:37:46 LEGROS Aline 408 V1  
186 3:38:01 HEITZ Patrick 52 V1  
187 3:38:14 ESCALIER Christophe 216 V1  
188 3:38:31 GOURIER Denis 470 S  
189 3:39:14 SERVAS Arnaud 107 S Team endurance Xtrem Plessis Rob.
190 3:40:01 DAVID Joël 129 V3 Val d'orge
191 3:40:15 BONNAY Marc 284 V1  
192 3:40:18 RIBOT Gérard 170 V1 Salon triathlon
193 3:40:35 AVELLA Jean Charles 630 V1  
194 3:41:57 BORIE J.Marc 382 V2  
195 3:42:16 BONO René 413 V2 foulée montilienne
196 3:42:53 LAGIER Anna Marie 515 S  
197 3:42:55 GASTALDO Florence 509 V1  
198 3:42:58 LAVILLE Liliane 135 V3 Val d'orge
199 3:43:05 CHARMET J.Yves 386 V1  
200 3:44:23 HAENSLER Helène 250 S chevaliers de cales
201 3:44:26 LATAPY Gwanaelle 508 S  
202 3:44:28 PASCAL Jerôme 606 V1 csam Nimes Garons
203 3:45:01 VIGNON Marc 171 V3  
204 3:45:15 FONNE Yves 59 V1  
205 3:47:40 MARTIN Denis 465 V1  
206 3:49:11 GUICHARD Philippe 634 V1  
207 3:49:45 CHOLAT-NAMY Anne 578 S  
208 3:49:48 LEGRAND J. Marc 81 V2  
209 3:49:51 CHANDELIER Lydie 568 S  
210 3:49:55 CHANDELIER Jean Marie 569 S  
211 3:50:06 ROUX Alain 83 V3  
212 3:50:47 FELIERS Yvan 187 V3  
213 3:51:10 DESPRINGRE Francçoise 6 V1 uahv bollene
214 3:52:35 RECORDIER Sylvie 436 V1 Foulée des 7 rivières
215 3:52:50 MARLOIS   Olivier 230 V2 Armee Prostate et Menopause
216 3:53:11 BOSMAN Valérie 69 S  
217 3:54:06 LEFEVRE Christian 264 V2  
218 3:55:11 DESPRINGRE Guillaume 7 E uahv bollene
219 3:56:37 MENOT Sylvie 402 S Marignane
220 3:56:46 GREAU Solange 399 V1 Marignane
221 3:56:50 GIL Patrick 398 V1 Marignane
222 3:56:53 CARA Philppe 628 S  
223 3:57:40 OSTARD  Annick 455 V1  
224 3:57:43 PITAVAL Christine  457 V1  
225 3:57:47 TAGLIAFICO Bernadette 332 V1 SLC Martigues
226 3:57:50 FOUQUE Frédéric 488 V1  
227 3:57:53 ENGELMANN Thomas 615 S  
228 3:58:06 TELL  Pascal 433 V2 Foulée des 7 rivières
229 3:58:10 REINENBERG Mireille 612 V1  
230 3:58:58 GUERRISI Fabrice 263 S 1000 pattes
231 3:59:01 GOUT Bruno 565 V1  
232 3:59:34 CHIESA Claudine 333 V1 SLC Martigues
233 3:59:40 FACHE-MICHEL Patrick 477 V1  
234 4:00:04 BERNARD Marie Françoise 450 V1  
235 4:00:30 ALLINE Jean Luc 220 V1  
236 4:00:39 PELLOUX Gérard 260 V1  
237 4:01:21 DATTRY Christian 222 V3 Spiridon Dauphinois
238 4:01:46 BOURLETTE Eric 32 V1  
239 4:02:10 HOEY Muriel 75 V2  
240 4:02:21 PLAGNARD André 385 V3  
241 4:02:40 DESPLANCHES Florence 22 V1  
242 4:03:27 DESBARRATS Christian 389 V2  
243 4:04:26 ETTORI Marianne 629 V1  
244 4:04:36 BOUTHONS J.Paul 254 V3  
245 4:04:58 POULAIN Françoise 452 V1  
246 4:05:28 MARTINEZ Yves 560 V1  
247 4:05:51 LE GOUGE Bernard 104 V2 Team endurance Xtrem Plessis Rob.
248 4:05:54 PICCA Nadia 326 V1  
249 4:05:59 LEFEBVRE Raphaella 242 V1 chevaliers de cales
250 4:07:23 LACOMBE Claude 620 V2  
251 4:07:26 BONNET LIGEON Michèle 287 V2  
252 4:08:50 VAN POPERING Emile 335 V2  
253 4:08:59 BERTRAND Elisabeth 550 V1  
254 4:09:29 DEMONT Nathalie 273 S 1000 pattes
255 4:12:16 PROTEAU Caroline 309 V2 mollets pétillants
256 4:12:21 LABBE Richard 78 V1  
257 4:17:05 BLAN-SUREL Mireille 503 V1  
258 4:18:07 PEZELIER Guy 304 V1  
259 4:18:11 CROUZIER Christiane 159 V1  
260 4:18:14 PINCET Denis 199 S  
261 4:18:17 ORSINI J.Michel 380 V1  
262 4:18:20 IELPO Nicolas 182 S  
263 4:21:13 ROBINET Eric 377 V1  
264 4:21:20 SAINTENOY Gerard 523 V2  
265 4:21:24 ROBINET Noria 378 V1  
266 4:21:34 POITOUT François 403 V1  
267 4:21:47 JEAN Chantal 387 V2  
268 4:21:51 JEAN Michel 388 V2  
269 4:22:24 REYNARD Alain 189 V1  
270 4:22:27 FLAMENC J.Marie 400 S Marignane
271 4:23:00 DEFOSSE Jean Luc 536 V2  
272 4:23:13 GALES Véronique 437 V1 Foulée des 7 rivières
273 4:25:07 DUHAUT  Lydie 519 V1  
274 4:28:23 QUERE Christine 231 V2 Armee Prostate et Menopause
275 4:28:28 QUERE Yves 232 V2 Armee Prostate et Menopause
276 4:29:00 LOUBAUD Mireille 262 V1  
277 4:29:04 PIOTUCH Espéranza 342 V1  
278 4:29:25 SERMET André 39 V2  
279 4:29:29 MARCHAND Dominique 133 V1 Val d'orge
280 4:29:32 BRAL Robert 102 V2 1000 pattes
281 4:30:13 PRAMAYON Sandrine 431 S chevaliers de calès
282 4:32:22 GASPARD Nathalie 318 V1 jogging club veranne
283 4:47:56 DELTEIL Annie 317 V1 jogging club veranne
284 4:48:00 DERNE Annie 321 V2 jogging club veranne
285 4:49:50 COLANTUONO Jean 418 V1  
286 4:49:55 GUIRAND Christine 472 V1  
287 4:55:52 REBEYROTTE Marie claire 38 V3  
288 4:56:05 GONZALES Martine 82 V1  
289 5:07:43 BRANGER Isabelle 366 V1 US joigny
290 5:39:05 VIDAL Chantal 325 V1 USJ
291 5:39:08   Nathalie 361 S US joigny

Copyright © 2014. All Rights Reserved.